Aktualny katalog do pobrania

Aktualny katalog Faberlic

Lubisz być na bieżąco z nowościami z naszego sklepu? Nasz katalog Faberlic daje Ci wgląd w obecne trendy i w każdym numerze polecamy Ci produkty, które idealnie sprawdzą się w danej porze roku. Możesz także zainspirować się stylizacjami modelek, ciekawymi fryzurami czy poznać nowe triki makijażowe. Obok naszych artykułów zamieściliśmy także porady ekspertów w zakresie pielęgnacji skóry.

 

Kosmetyki Faberlic pogrupowaliśmy w naszej gazetce tematycznie. Najpierw znajdziesz produkty do pielęgnacji skóry, następnie do włosów, makijażu, artykuły zapachowe, specyfiki dla mężczyzn, produkty do higieny i na końcu coś dla dzieci.

 

Nie musisz już zamawiać papierowych gazetek, żeby zapoznać się z aktualną ofertą kosmetyczną. Stworzyliśmy dla Ciebie dogodne rozwiązanie w formie elektronicznej. Możesz otworzyć dokument online lub pobrać go na swoje urządzenie i wrócić do niego o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Katalog do pobrania to wygodne rozwiązanie dla Ciebie i przyjazne dla planety, ponieważ unikamy niepotrzebnej wycinki drzew na papier gazetowy.

Zobacz katalog

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy także do obserwowania nas na Facebooku.

 

Formularz kontaktowy