Faberlic

Kosmetyki do auta

kosmetyki faberlic do auta

 

Kosmetyki Faberlic do pielęgnacji samochodu

 

Samochód to powód do dumy dla swojego właściciela, przyjaciel i godny zaufania towarzysz. W samochodzie spędzamy kilka godzin dziennie, dlatego jego wnętrze jest nam niemal domem! Faberlic przedstawia linię środków do pielęgnacji samochodu Car Care – docenią ją wszyscy, którzy sporo czasu spędzają za kółkiem.

Skoncentrowany szampon z woskiem (11400) służy do mycia nadwozia. Głęboko oczyszcza przenikając do mikropęknięć, Tworzy gęsta pianę i maskuje mniejsze defekty nie szkodząc lakierowi i farbie.

Środek do szyb Antyopad (11402) do wszelkiego rodzaju szyb samochodowych, lusterek i świateł nadaje powierzchniom właściwości wodo- i brudoodporne.

Nawilżane ściereczki (11401) szybko oczyszczą pulpit i różne detale we wnętrzu bez zostawiania smug.

Odświeżacze zapachu (11403–11405) zadbają by przyjemnie pachniało w samochodzie. Działają do 30 dni!

 

 

Przewiń do góry

DESIGNERSKA TOREBKA W PREZENCIE ZA ZAMÓWIENIE

Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic i złożą zamówienie w okresie katalogowym 8/2020, oczekuje designerska ekotorba i zestaw kosmetyków Summer Care:

  • Szampon do wszystkich typów włosów Odżywienie i Ochrona Koloru delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy.
  • Balsam z wyciągiem z soczystej limonki daje włosom miękkość i siłę, a zawarty w składzie mentol odpowiada za efekt orzeźwiający nawet w najbardziej upalny dzień.
  • Maska uczyni włosy bardziej miękkimi i posłusznymi, zapewni im naturalny blask.

  1. Zarejestruj się na stronie www.faberlic4you.pl od 18 maja do 7 czerwca.
  2. Do 7 czerwca złóż i opłać zamówienie na kwotę od 104,90 PLN.*
  3. Od 8 do 18 czerwca wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,01 PLN) – zestaw do pielęgnacji włosów Summer Care i designerską torbę.

Ponadto: złóż pierwsze zamówienie na kwotę od 70 PLN w Faberlic w ciągu 24 godzin od rejestracji i otrzymaj jeszcze jedną przyjemną niespodziankę 😊