Faberlic

KOSMETYKI

kosmetyki tlenowe faberlic

 

Kosmetyki tlenowe Faberlic

Kosmetyki tlenowe Faberlic powstały w laboratorium firmy już ponad 20 lat temu. Ich formuła kompleksu tlenowego jest cały czas doskonalona i wzbogacana o składniki aktywne.
Zapraszam! Poznaj serię Oxiology – czwartą generację kosmetyków, które pomagają skórze oddychać!
Nowa technologia 4DTarget na bazie tlenowych dronów (molekuł transportujących) skutecznie oddziałuje na skórę jednocześnie w czterech kierunkach.

 1. Nasyca tlenem.

Emulsja Aquaftem doprowadza tlen z powietrza do komórek.

 1. Chroni przed wolnymi rodnikami.

Działa jak silny antyoksydant.

 1. Poprawia mikrocyrkulację.

Za efekt odpowiada aminokwas – arginina.

 1. Stymuluje produkcję energii w komórkach.

Tlen przenika do komórek i łączy się z glukozą, a w rezultacie wydziela się energia potrzebna do wszystkich procesów biochemicznych.

Molekuły transportujące w kosmetykach Oxiology zaprogramowane są na współpracę z fibroblastami, czyli tymi komórkami, które wytwarzają kolagen i elastynę. Skóra staje się jędrna i lśniąca! Wybierz swoją linię do troskliwej, tlenowej pielęgnacji:

 • Legendarny tlen dla wszystkich typów skóry – uniwersalne produkty do przywrócenia oddychania komórek! Zwiększają napięcie i przyspieszają naturalne procesy regeneracyjne.
 • Tlenowy blask dla wszystkich typów skóry – seria do walki ze skutkami miejskiego stresu. Przywraca kolor twarzy i naturalny blask.
 • Równowaga tlenowa dla skóry tłustej i mieszanej – kompleksowa pielęgnacja, normalizuje pracę gruczołów łojowych.
 • Odżywianie tlenowe dla skóry normalnej i suchej – nawilżające kosmetyki, które przywrócą ochronną warstwę lipidową, przywrócą elastyczność i zmniejszą skutki stresu. Idealne kosmetyki do pielęgnacji ciała
 • Tlenowe oddychanie – produkty do głębokiego oczyszczenia i regeneracji  skóry każdego typu.

 

Balsam tlenowy linii Legendarny tlen – Produkt Flagowy

HIT sprzedaży

 

Balsam tlenowy Oxiology przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne, pierwsza pomoc przy podrażnieniach, zaczerwienieniach i stanach zapalnych, oparzeniach wszelkiego rodzaju  ukąszeniach owadów, ranach.

Potwierdzone badaniami klinicznymi*:

 • Po upływie 30 minut znikają podrażnienia
 • Po upływie 30 dni następuje odbudowa bariery ochronnej skóry.

 

Tlenowy aktywator do twarzy Legendarny tlen- HIT sprzedaży

Twoja skóra jest zmęczona i pozbawiona energii, a ulubiony krem sobie z tym nie radzi? Spróbuj wzmocnić jego działanie przy pomocy tlenowego aktywatora!

To unikalny eliksir piękności, który pozwala skórze efektywnie przyswajać pożyteczne składniki ze zwykłych kosmetyków do pielęgnacji skóry! Wystarczy nanieść go pod Twój krem!

Już po 2 tygodniach zauważysz pierwsze rezultaty: skóra stanie się błyszcząca, wypielęgnowana i bardziej jędrna

Tlenowe drony i kwas bursztynowy dostarczą dodatkowy tlen właśnie tam, gdzie syntezuje się kolagen i elastyna – w fibroblastach. Na skutek takiej stymulacji oddychania komórek skóry otrzymują one maksimum energii i sił do regeneracji oraz przyswajania składników odżywczych.

Pielęgnujący kompleks drogocennych olejów sezamowego, z gorczycy abisyńskiej i masła shea odnawia funkcje ochronne i nawilża skórę, przywracając ochronne właściwości skóry, odżywiając ją i nawilżając oraz przyczyniając się do regeneracji komórek.

 

kosmetyki tlenowe faberlic
 

 
Kosmetyki tlenowe Faberlic to idealny wybór na każdą porę roku, to kosmetyki dla całej rodziny.
Pobierz katalog Faberlic i poznaj nasze kosmetyki. Zapraszamy!

 

 

 

Przewiń do góry