Faberlic

Zdrowie

faberlic zdrowie
 

Zadbaj o swoje zdrowie z Faberlic

Sprawdź, jak smakuje zdrowie

 
Walka ze zbędnymi kilogramami, zwycięstwo nad zmęczeniem i ochrona przed przeziębieniami mogą przyjść łatwiej niż podejrzewasz. Uzupełnij swoją dietę o prozdrowotne produkty i osiągnij szybciej upragnione rezultaty!

Calorie Block (15629) blokuje przyswajanie tłuszczów, normalizuje przemianę materii i poprawia trawienie. Przyjmuj 3 porcje dziennie, jeśli chcesz schudnąć jak najszybciej bez szkody dla zdrowia. Nowy koncentrat odżywczy to część kompleksowej kuracji “Przyspieszenie”.

Kawa rozpuszczalna Silhouette (15385) to nie tylko aromatyczny napój o intensywnym smaku, ale i pomoc w walce o szczupłą figurę. Pomoże Ci obniżyć apetyt, podładuje energię i aktywuje naturalne procesy oczyszczania organizmu. Produkt na bazie naturalnej kawy nie zawiera cukru i jest bogaty w pikolinian chromu, wyciągi ze skrzypu polnego i kurkumę.

Aloe Balans (15376) przywraca odporność, przyspiesza przemianę materii i normalizuje trawienie. Skoncentrowany produkt należy rozpuścić w wodzie i przyjmować 1-2 razy dziennie, aby każdego dnia cieszyć się dobrym nastojem i wzmacniać ochronne siły organizmu.
 
 

Przewiń do góry