Faberlic

Zdrowie

faberlic zdrowie
 

Zadbaj o swoje zdrowie z Faberlic

Sprawdź, jak smakuje zdrowie

 
Walka ze zbędnymi kilogramami, zwycięstwo nad zmęczeniem i ochrona przed przeziębieniami mogą przyjść łatwiej niż podejrzewasz. Uzupełnij swoją dietę o prozdrowotne produkty i osiągnij szybciej upragnione rezultaty!

Calorie Block (15629) blokuje przyswajanie tłuszczów, normalizuje przemianę materii i poprawia trawienie. Przyjmuj 3 porcje dziennie, jeśli chcesz schudnąć jak najszybciej bez szkody dla zdrowia. Nowy koncentrat odżywczy to część kompleksowej kuracji “Przyspieszenie”.

Kawa rozpuszczalna Silhouette (15385) to nie tylko aromatyczny napój o intensywnym smaku, ale i pomoc w walce o szczupłą figurę. Pomoże Ci obniżyć apetyt, podładuje energię i aktywuje naturalne procesy oczyszczania organizmu. Produkt na bazie naturalnej kawy nie zawiera cukru i jest bogaty w pikolinian chromu, wyciągi ze skrzypu polnego i kurkumę.

Aloe Balans (15376) przywraca odporność, przyspiesza przemianę materii i normalizuje trawienie. Skoncentrowany produkt należy rozpuścić w wodzie i przyjmować 1-2 razy dziennie, aby każdego dnia cieszyć się dobrym nastojem i wzmacniać ochronne siły organizmu.
 
 

Przewiń do góry

DESIGNERSKA TOREBKA W PREZENCIE ZA ZAMÓWIENIE

Na wszystkich, którzy zarejestrują się w Faberlic i złożą zamówienie w okresie katalogowym 8/2020, oczekuje designerska ekotorba i zestaw kosmetyków Summer Care:

  • Szampon do wszystkich typów włosów Odżywienie i Ochrona Koloru delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy.
  • Balsam z wyciągiem z soczystej limonki daje włosom miękkość i siłę, a zawarty w składzie mentol odpowiada za efekt orzeźwiający nawet w najbardziej upalny dzień.
  • Maska uczyni włosy bardziej miękkimi i posłusznymi, zapewni im naturalny blask.

  1. Zarejestruj się na stronie www.faberlic4you.pl od 18 maja do 7 czerwca.
  2. Do 7 czerwca złóż i opłać zamówienie na kwotę od 104,90 PLN.*
  3. Od 8 do 18 czerwca wraz z kolejnym zamówieniem na minimum 70 PLN otrzymasz w prezencie (za 0,01 PLN) – zestaw do pielęgnacji włosów Summer Care i designerską torbę.

Ponadto: złóż pierwsze zamówienie na kwotę od 70 PLN w Faberlic w ciągu 24 godzin od rejestracji i otrzymaj jeszcze jedną przyjemną niespodziankę 😊